úvodní strana Turista  ›  Půjčovna jízdních kol

Půjčovna jízdních kol

Půjčovna jízdních kol

Půjčovna jízdních kol a elektrokol v Turistickém informačním centru Kadaň.
Chcete si projet například cyklostezkou z Kadaně do Klášterce nad Ohří a nemáte vlastní bicykl? Nevadí. V Kadani je otevřena půjčovna kol a elektrokol. Pronajmout si tento dopravní prostředek na jeden den, nebo třeba až na týden můžete v Turistickém informačním centru Kadaň. V prostorách Turistického informačního centra v ulici Jana Švermy 7 máme k dispozici šest jízdních kol ( 4x pro dospělé, 2x dětská kola) a dvě elektrokola (1x dámské, 1x pánské). Zapůjčíme Vám také příslušenství, jako jsou například: cyklosedačka pro děti do 25kg s montáží na všechna kola, brašna, přilba a zámek na kolo.
Půjčte si kolo nebo elektrokolo přímo v TIC Kadaň a objevujte krásy parků, historických památek, tajemného zákoutí a krásného historického centra města. Vydejte se na atraktivní místa v blízkém okolí po nově vybudovaných cyklostezkách. Chcete se jít podívat na radniční věž, ale nemáte si kam dát kolo, nebo máte velký batoh? Nezoufejte. Využijte další službu infocentra a tou je úschovna Vašich jízdních kol, elektrokol a zavazadel. Kola jsou hlídaná kamerovým systémem v uzamčených prostorách budovy. Tato služba je zdarma a nabízíme ji celoročně. 
TIC Kadaň dále také podporuje projekt CYKLISTEVITANI.CZ, kde Vám nabídneme k nahlédnutí spousty cyklistických materiálů o Kadani, blízkém a širokém okolí.
 

 

Ceník půjčovny kol ( formát pdf. ) vel.: 242KB
Provozní řád ( formát pdf. ) vel.: 241KB
Smlouva o pronájmu ( formát pdf. ) vel.: 262KB
Forma uveřejněných informací je v souladu se zákonem č.64/2008 Sb., vyhláška o přístupnosti.

Neoficiální stránky města Kadaně a Kadaňska | Provozovatel: Městský úřad Kadaň| Prohlášení o přístupnosti
Vedoucí projektu: Jindřich Rebec | © 2010 - 2019 Blig s.r.o.