Kino Hvězda

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+

Nově zrekontruované 3D kino Hvězda s kinokavárnou nabízí návštěvníkům nevšední zážitek v podobě moderního, špičkově vybaveného kinosálu a kinokavárny s dataprojektorem, bezdrátovým internetem a samozřejmě občerstvením nejen do kina. Kino Hvězda je bezbariérové.

Kino je vybaveno zvukovým systémem Dolby Digital Surround EX, nejprodávanějším projektorem na světě - CP-2000SB od kanadského výrobce Christie Digital, který vyniká nejkvalitnějším podáním stereoskopické 3D projekce (Full 2K triple flash). Dále špičkovým serverem Doremi DCP-2K4 od francouzské společnosti Doremi Labs, který funguje na platformě operačního systému Linux.

V kině je použito rozšíření o 3D-stereoskopickou projekci od renomovaného výrobce kinotechnologií - společnosti Dolby. Brýle pro sledování 3D jsou konstruovány jako pasivní, tedy bez náchylné elektroniky k poškození. Brýle jsou velice lehké a pohodlné i pro nejmenší návštěvníky kin a jsou konstruovány pro nasazení na dioptrické brýle. Přísné hygienické zásady jsou dodržovány čištěním brýlí ve speciální myčce po každé projekci.

Projekt vznikl za finanční podpory Státního fondu České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a Kabelové televize Kadaň, a.s., která je provozovatelem Kina Hvězda.

Možnost objednat vstupenky online.

Mnohem více se dozvíte na oficiálních stránkách kina zde.

Forma uveřejněných informací je v souladu se zákonem č.64/2008 Sb., vyhláška o přístupnosti.

Neoficiální stránky města Kadaně a Kadaňska | Provozovatel: Městský úřad Kadaň| Prohlášení o přístupnosti
Vedoucí projektu: Jindřich Rebec | © 2010 - 2019 Blig s.r.o.